a

Lorem ipsum dolor sit amet, conse ctetur adip elit, pellentesque turpis.

Prieks TEVI redzēt!     Zvani + 371 23 307 688     Raksti skyscool@inbox.lv    Seko mums

Image Alt

ANGĻU

Pasaules globalizācija pamazām dzēš valstu robežas. Nekad iepriekš cilvēkiem nav bijis tik viegli ceļot, strādāt vai vienkārši dzīvot citā valstī. Tomēr, lai to darītu, mums ir jāprot komunicēt dažādās valodās.

Valodu zināšanas dod katram cilvēkam lielākas izvēles iespējas. Iespējas izvēlēties labāku darbu, ceļot, iepazīties utt. Tas paver Tev jaunas durvis uz visu pasauli. 

Kādēļ TEV vajadzētu mācīties angļu valodu?

Mūsdienās angļu valoda ir viena no vispopulārākajām valodām pasaulē. Tajā runā apmēram piektā daļa pasaules iedzīvotāju. Tā noteikti noderēs tiem, kam patīk ceļot, jo angļu valoda palīdz sazināties ar daudzu pasaules valstu iedzīvotājiem. Protams, angliski runājošās valstīs novērtēs ciemiņu, kurš pārzina un ciena viņu valodu.

Nenoliedzami, angļu valoda ir vajadzīga uzņēmējiem, lai varētu uzsākt biznesu un strādāt pasaules tirgū. Tāpat darbiniekiem, kuri pārvalda angļu valodu, ir lielākas darba izvēles iespējas.

 

Ar SKYsCOOL Tu vari apgūt angļu valodu visos (A1, A2, B1, B2, C1 un C2) apmācību līmeņos. Viena standarta nodarbība ilgst 60 minūtes. Pasniedzējs izveido katram klientam individuālu apmācību programmu.

Ja nejūties pārliecināts, ka šāds apmācību veids ir piemērots Tev, vai šaubies par speciālistu kvalifikāciju un pieredzi, piedāvājam bezmaksas nodarbību 30 minūšu garumā.

learn

Pirktākās programmas

Skaties, ko varam Tev piedāvāt! Ja tomēr neatrodi to, kas būtu piemērots tieši Tavām vajadzībām, sazinies ar mums un mēs noteikti izdomāsim, kā varam Tavas vēlmes realizēt.
process

Kā tas notiek?

1.Piesakies!

Sper pirmo soli un paziņo SKYsCOOL, ka vēlies mācīties.

a

2. Pamēģini!

30 minūšu garā BEZMAKSAS testa nodarbībā ar pasniedzēju noskaidro viņa pieredzi, profesionalitāti un darba metodes, kā arī - kā jums saskan kā personībām. Pastāsti par savu apmācību mērķi.

3. Izveido apmācību grafiku.

Vai Tev labāk patīk mācīties no rīta, pēcpusdienā vai vēlu vakarā? Tu vari izveidot apmācību grafiku, kāds būs piemērots tieši Tev konkrētā dzīves situācijā.

a

4. Sāc mācīties!

Ekrāna otrā pusē Tavs izvēlētais pasniedzējs jau Tevi gaida.

Sazinies ar mums


User Registration

You don't have permission to register

Reset Password