a

Lorem ipsum dolor sit amet, conse ctetur adip elit, pellentesque turpis.

Prieks TEVI redzēt!     Zvani + 371 23 307 688     Raksti skyscool@inbox.lv    Seko mums

Image Alt

BALTKRIEVU

Pasaules globalizācija pamazām dzēš valstu robežas. Nekad iepriekš cilvēkiem nav bijis tik viegli ceļot, strādāt vai vienkārši dzīvot citā valstī. Tomēr, lai to darītu, mums ir jāprot komunicēt dažādās valodās.

Valodu zināšanas dod katram cilvēkam lielākas izvēles iespējas. Iespējas izvēlēties labāku darbu, ceļot, iepazīties utt. Tas paver Tev jaunas durvis uz visu pasauli. 

Kādēļ mācīties baltkrievu valodu?

Ar ko Tev asociējas Baltkrievija? Protams, ar zaļo zemi, jo tā Baltkrievijā ir ļoti daudz. Vēl Baltkrievijā ir sastopami meži, kūdra, nafta un dabasgāze nelielā apjomā, granīts, dolomīta kaļķakmens, merģelis, krīts, smilts, grants un māls.

Valsts oficiālās valodas ir gan baltkrievu, gan krievu valoda. Baltkrievu valoda, kas ir galvenais jēdziens nacionālajai identitātei, ir viena no austrumslāvu valodām, kura ir radniecīga krievu un ukraiņu valodām. Baltkrievu valodu pieraksta izmantojot kirilica alfabētu. Šajā valodā ir arī daudz aizguvumi no krievu un poļu valodām. Baltkrievu valodas senākā forma bija viena no Lietuvas lielkņazistes oficiālajām valodām.

Baltkrievija ir viena no retajām valstīm Eiropā, kas ir saglabājusi neskartu dabu – bagātīgus mežus, purvus, ezerus un upes… Tā ir valsts, kurā lauku rajonos ir iespēja iepazīt senās tradīcijas, redzēt krāsainas sādžas mājas un nogaršot nacionālo ēdienu – kartupeli. Savukārt pilsētā izjust mūsdienas, kas atspoguļojās ēkās, kuras sava neparastuma dēļ tiek uzskatītas par arhitektūras paraugiem… Baltkrievija – zeme,kur vēsture mijas ar mūsdienām, tradīcijām un dabu..tas viss un vēl!

SKYsCOOL Tev piedāvā apgūt baltkrievu valodu neatkarīgi no tā, kāds ir Tavs iepriekšējais valodas zināšanu līmenis.

Ar SKYsCOOL Tu vari apgūt baltkrievu valodu pamatlīmenī. Viena standarta nodarbība ilgst 60 minūtes. Pasniedzējs izveido katram klientam individuālu apmācību programmu.

Ja nejūties pārliecināts, ka šāds apmācību veids ir piemērots Tev, vai šaubies par speciālistu kvalifikāciju un pieredzi, piedāvājam bezmaksas nodarbību 30 minūšu garumā.

learn

Pirktākās programmas

Skaties, ko varam Tev piedāvāt! Ja tomēr neatrodi to, kas būtu piemērots tieši Tavām vajadzībām, sazinies ar mums un mēs noteikti izdomāsim, kā varam Tavas vēlmes realizēt.
piesakies

Kā notiek apmācības?

1. Piesakies.

Sper pirmo soli un paziņo SKYsCOOL, ka vēlies mācīties.

2. Izvēlies pasniedzēju.

30 minūšu garā BEZMAKSAS testa nodarbībā ar pasniedzēju noskaidro viņa pieredzi, profesionalitāti un darba metodes, kā arī kā jums saskan kā personībām. Pastāsti par apmācību mērķi.

3. Izveido apmācību grafiku.

Vai Tev labāk patīk mācīties no rīta, pēcpusdienā vai vēlu vakarā? Tu vari izveidot apmācību grafiku, kāds būs piemērots tieši Tev konkrētā dzīves situācijā.

4. Sāc mācīties!

Ekrāna otrā pusē Tavs izvēlētais pasniedzējs jau Tevi gaida

Sazinies ar mums


User Registration

You don't have permission to register

Reset Password