a

Lorem ipsum dolor sit amet, conse ctetur adip elit, pellentesque turpis.

Prieks TEVI redzēt!     Zvani + 371 23 307 688     Raksti skyscool@inbox.lv    Seko mums

Image Alt

KOREJIEŠU

Pasaules globalizācija pamazām dzēš valstu robežas. Nekad iepriekš cilvēkiem nav bijis tik viegli ceļot, strādāt vai vienkārši dzīvot citā valstī. Tomēr, lai to darītu, mums ir jāprot komunicēt dažādās valodās.

Valodu zināšanas dod katram cilvēkam lielākas izvēles iespējas. Iespējas izvēlēties labāku darbu, ceļot, iepazīties utt. Tas paver Tev jaunas durvis uz visu pasauli. 

Kādēļ mācīties korejiešu valodu?

Korejiešu valoda ir gan Ziemeļkorejas, gan Dienvidkorejas valoda. Tai ir arī oficiālās valodas statuss Yanbian provincē, Ķīnas Tautas Republikā. Apmēram 78 miljoni cilvēku visā pasaulē runā korejiešu valodā.

Korejiešu valodai ir vairāki dialekti. Šie dialekti tiek klasificēti pēc astoņām Korejas provincēm: Chungcheong, Gangwon. Gyeongsang Hamgyon, Hwanghae, Jeolla, Jeju un P’yong’an. Dienvidkorejas korejiešu valodas pamatā ir Seulā izmantotā valodas variācija, savukārt Ziemeļkorejas korejiešu valodas pamatā ir P’yongyang dialekts.

Korejiešu valodā sākotnēji tika lietoti ķīniešu burti, ko sauca par Hanju, bet Ziemeļkorejā šī prakse ir atcelta, savukārt Dienvidkorejā to dažreiz izmanto, lai rakstītu Ķīnas un Korejas vārdus.

SKYsCOOL Tev piedāvā apgūt korejiešu valodu neatkarīgi no tā, kāds ir Tavs iepriekšējais valodas zināšanu līmenis.

learn

Mācību programmas

Skaties, ko varam Tev piedāvāt! Ja tomēr neatrodi to, kas būtu piemērots tieši Tavām vajadzībām, sazinies ar mums un mēs noteikti izdomāsim, kā varam Tavas vēlmes realizēt.
piesakies

Kā notiek apmācības?

1. Piesakies.

Sper pirmo soli un paziņo SKYsCOOL, ka vēlies mācīties.

2. Izvēlies pasniedzēju.

30 minūšu garā BEZMAKSAS testa nodarbībā ar pasniedzēju noskaidro viņa pieredzi, profesionalitāti un darba metodes, kā arī kā jums saskan kā personībām. Pastāsti par apmācību mērķi.

3. Izveido apmācību grafiku.

Vai Tev labāk patīk mācīties no rīta, pēcpusdienā vai vēlu vakarā? Tu vari izveidot apmācību grafiku, kāds būs piemērots tieši Tev konkrētā dzīves situācijā.

4. Sāc mācīties!

Ekrāna otrā pusē Tavs izvēlētais pasniedzējs jau Tevi gaida

Sazinies ar mums


User Registration

You don't have permission to register

Reset Password